Блендер Grunhelm EBS-1019SG
1 199 грн.
Блендер Grunhelm EBS-1019SG
| Артикул | EBS-1019SG |
| Гарантия | 24 |
| Код | 815289 |
Описание
Блендер Grunhelm EBS-1019SG
Характеристики
| Виробник | Grunhelm |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Габарити | 240 х 170 х 150 мм |
| Функції | турборежим |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | зелений |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Вага | 0.8 кг |
| Режими роботи | блендер |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...