Блендер Electrolux E4HB1-6GG
1 599 грн.
Блендер Electrolux E4HB1-6GG
| Артикул | E4HB1-6GG |
| Гарантия | 12 |
| Код | 638554 |
Описание
Блендер Electrolux E4HB1-6GG
Характеристики
| Виробник | ELECTROLUX |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 600 Вт |
| Габарити | 380 х 71 х 71 мм |
| Також шукають | для коктейлів |
| Функції | подрібнення, блендер, дроблення, змішування, збивання |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | чорний |
| Особливості | плавная регулировка скорости |
| Вага | 1.7 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
