Блендер Cecotec CCTC-04292
1 799 грн.
Блендер Cecotec CCTC-04292
| Артикул | CCTC-04292 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 750886 |
Описание
Блендер Cecotec CCTC-04292
Характеристики
| Виробник | Cecotec |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1200 Вт |
| Габарити | 480 х 68 х 58 мм |
| Також шукають | потужні, для коктейлів |
| Функції | подрібнення, збивання, блендер |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Колір | сріблястий, чорний |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Вага | 0.95 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...