Блендер Braun MQ 7020 WH
2 499 грн.
Блендер Braun MQ 7020 WH
| Артикул | MQ 7020 WH |
| Гарантия | 12 |
| Код | 574062 |
Описание
Блендер Braun MQ 7020 WH
Характеристики
| Виробник | BRAUN |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Габарити | 276 х 261 х 187 мм |
| Функції | блендер, подрібнення, змішування |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Особливості | плавная регулировка скорости |
| Вага | 0.8 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...