Блендер Ariete 0576 Black (00C057603AR0)
| Артикул | 00C057603AR0 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 849413 |
Описание
Блендер для сніданку універсальний і практичний, ідеально підходить для приготування коктейлів, молочних коктейлів і смузі. Його характеристики роблять його ідеальним для змішування багатьох інгредієнтів, навіть льоду. Завдяки 4 лезам з нержавіючої сталі та 2 швидкостям із функцією Pulse продуктивність буде бездоганною. Основа блендера Breakfast Blender має нековзні ніжки з функціями, які підвищують його стійкість.
ЗДОРОВІ ТА СМАЧНІ ЗАКУСКИ
Готуйте смузі зі свіжих фруктів на основі натуральних інгредієнтів: додайте фрукти та молоко, навіть прямо з верхньої кришки, подрібніть на максимальній швидкості і смузі буде готовий і… смачний!
КОКТЕЙЛЬ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК
Завдяки функції Pulse ви можете кришити лід прямо в пластиковому стакані об'ємом 1,5 л. Ви можете подати друзям свіжі та смачні коктейлі.
Пластикова склянка об’ємом 1,5 л для подрібнення різноманітних інгредієнтів для смузі, смузі, коктейлів тощо.
4 леза з нержавіючої сталі гарантують чудову продуктивність у кінцевому результаті.
Виберіть правильну швидкість для приготування напою і скористайтеся функцією Pulse, щоб додати останній штрих.
Характеристики
| Виробник | ARIETE |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 500 Вт |
| Габарити | 17.5 х 39 х 20 см |
| Функції | імпульсний режим |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | чорний |
| Особливості | протиковзкі ніжки |
| Вага | 2.2 кг |
| Режими роботи | збивання, блендер |
Отзывы
- Комментарии
