Батарея універсальна Silicon Power 10000mAh QP15 White (SP10KMAPBKQP150W)
699 грн.
Батарея універсальна Silicon Power 10000mAh QP15 White (SP10KMAPBKQP150W), Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2 A, розмір - 141
| Артикул | SP10KMAPBKQP150W |
| Гарантия | 24 |
| Код | 618686 |
Описание
Швидкий заряд надовго
У QP15 використовується технологія smartBOOST для швидкого заряджання та високоякісна батарея місткістю 10 000 мА*год для заряджання будь-якого смартфона повністю 2-4 рази. Зарядка до 2.5 разів швидша з підтримкою протоколу Power Delivery (PD) із зарядною потужністю 18 Вт у разі під'єднання до порту Type-C або одного з двох портів USB Type-A з технологією QC3.0.
Зарядка майбутнього
QP15 має два входи для перезарядки: Micro-USB і Type-C. За допомогою входу Type-C ви заощадите багато часу, заряджаючи пристрій на 70% швидше, ніж зі звичайним входом потужністю 10 Вт. Усього лише за 3.5 години.
Енергія не скінчиться раптово
QP15 працює практично з будь-якими пристроями, які заряджаються через USB. Вбудована кнопка активує світлодіодний індикатор з 4 поділками, який відображає рівень заряду батареї - ви зрозумієте заздалегідь, коли пристрій необхідно перезарядити.
Захист акумулятора від регулювання температури
QP15 оснащений NTC термістором, індикатором температури батареї. Якщо батарея перегрівається, то зарядка автоматично припиняється, щоб захистити мобільний акумулятор і не допустити пошкодження техніки.
Заряджайте пристрої одночасно
QP15 створений для вашої зручності. З 3 виходами ви можете заряджати до 3 пристроїв одночасно. Скористайтеся 2 портами USB Type-A і портом Type-C, щоб уся ваша електроніка працювала одночасно, або поділіться з другом. У комплект також входить кабель USB Type-A - Type-C.
Безпечна та максимальна зарядка з технологіями Silicon Power
У QP15 використовується технологія smartBOOST для швидкого заряджання та високоякісна батарея місткістю 10 000 мА*год для заряджання будь-якого смартфона повністю 2-4 рази. Зарядка до 2.5 разів швидша з підтримкою протоколу Power Delivery (PD) із зарядною потужністю 18 Вт у разі під'єднання до порту Type-C або одного з двох портів USB Type-A з технологією QC3.0.
Зарядка майбутнього
QP15 має два входи для перезарядки: Micro-USB і Type-C. За допомогою входу Type-C ви заощадите багато часу, заряджаючи пристрій на 70% швидше, ніж зі звичайним входом потужністю 10 Вт. Усього лише за 3.5 години.
Енергія не скінчиться раптово
QP15 працює практично з будь-якими пристроями, які заряджаються через USB. Вбудована кнопка активує світлодіодний індикатор з 4 поділками, який відображає рівень заряду батареї - ви зрозумієте заздалегідь, коли пристрій необхідно перезарядити.
Захист акумулятора від регулювання температури
QP15 оснащений NTC термістором, індикатором температури батареї. Якщо батарея перегрівається, то зарядка автоматично припиняється, щоб захистити мобільний акумулятор і не допустити пошкодження техніки.
Заряджайте пристрої одночасно
QP15 створений для вашої зручності. З 3 виходами ви можете заряджати до 3 пристроїв одночасно. Скористайтеся 2 портами USB Type-A і портом Type-C, щоб уся ваша електроніка працювала одночасно, або поділіться з другом. У комплект також входить кабель USB Type-A - Type-C.
Безпечна та максимальна зарядка з технологіями Silicon Power
- smartSENSE: універсально сумісна технологія, яка максимізує швидкість заряджання та забезпечує автоматичне сполучення практично з будь-яким пристроєм.
- smartBOOST: технологія, що забезпечує високу швидкість заряджання через PD або QC3.0, залежно від конфігурації пристрою.
- smartFOCUS: передова технологія калібрування, яка стабілізує напругу впродовж усього процесу заряджання для підтримання його максимальної потужності.
- smartSHIELD: комплексна 12-точкова система, що забезпечує повний захист від вразливостей як для користувачів, так і для пристроїв.
Характеристики
| Виробник | Silicon |
| Розмір | 141 x 69 x 16.8 мм |
| Також шукають | компактні, дешеві, недорогі, найкращі, міні, для дівчат, зі швидкою зарядкою |
| Ємність | 10000 mAh |
| Також | павербанк для роутера |
| Вихідний струм | 2 A, 1.5 A, 3 A |
| Призначення | для роутера, для телефона, для планшета, для ноутбука, для смарт-годинників |
| Колір | білий |
| Особливості | Quick Charge 3.0, індикатор залишкового заряду, Power Delivery |
| Вага | 224 г |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
