Кронштейн Gembird WM-70T-03
356 грн.
Кронштейн Gembird WM-70T-03, для телевізора, Тип - похилий, кількість ступенів свободи - 0, мінімальна підтримувана діагональ - 37", максимальна підтримувана діагональ - 70", VESA
| Артикул | WM-70T-03 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 842901 |
Описание
Кронштейн Gembird WM-70T-03, для телевізора, Тип - похилий, кількість ступенів свободи - 0, мінімальна підтримувана діагональ - 37", максимальна підтримувана діагональ - 70", VESA
Характеристики
| Виробник | GEMBIRD |
| Тип | похилий |
| Розміри | 20.5 х 665 х 422 мм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Підтримувана діагональ | 54", 47", 44", 53", 52", 51", 38.5", 43", 64.5", 65", 48.4", 61", 70", 55", 40.5", 56", 42", 64", 40", 59", 48", 42.5", 38", 39.5", 39", 58", 45", 37", 46", 49", 50", 60", 63", 47.6", 54.6", 62" |
| Призначення | для телевізора |
| Максимальна підтримувана діагональ | 70" |
| Матеріал | cталь |
| Відстань до стіни | 20.5 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 1 кг |
| VESA | 200 x 200, 400 x 200, 600 x 400, 400 x 400, 300 x 300 |
| Кут нахилу | 0°~-8° |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...