Телевізор Satelit 50U8200WS
Телевізор Satelit 50U8200WS
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор Satelit 50U8200WS
Артикул 50U8200WS
  • Отзывы
Виробник Satelit
Підтримка Smart TV так
Частота оновлення 60 Гц
Bluetooth так
Також шукають з Інтернетом, для PlayStation, для ігор, з тв тюнером, на стіну
HDR без HDR
Також Smart TV
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
DDR 1.5G
Діагональ екрану 50"
Інтерфейси підключення Headphone, 2 x USB, Антенний, 1 x RJ-45, 1 x оптичний аудіо, 3 x HDMI
Тип матриці LCD
Розміри без підставки 1132 х 70 х 658 мм
Потужність динаміків 2 х 10 (20 Вт)
GPU IMG BXE4
Вага без підставки 10 кг
Flash Memory 8GB
Тип телевизора Smart TV, 4K-телевізори
Wi-Fi так
Система кольоровості (підтримувані стандарти) PAL, SECAM
Процесор зображення IMG BXE4
Колір чорний
Енергоспоживання 135 Вт
Розміри з підставкою 1132 х 70 х 716 мм
Вага з підставкою 10.7 кг
Операційна система WebOS 2.0
Частота розгортки панелі 60 Гц
Час відгуку матриці 8mc
Тип підсвічування Direct LED
Тип тюнеру цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, аналоговий, цифровий DVB-S, цифровий DVB-C
VESA VESA (200x200мм)