Телевізор Kivi 32F720QB
Телевізор Kivi 32F720QB
Рейтинг:
Поділитися
Телевізор Kivi 32F720QB
Артикул 32F720QB
  • Отзывы
Turn on Kivi. Room by room
Новий вимір якості та комфорту.
Quantum Dots
Сучасний безрамковий дизайн
Super ContrastControl
Досконалість у кожному кадрі завдяки високій та точній контрастності.
HDR
Глибина і реалізм.
Max Vivid
Максимум кольору, максимум емоцій.
Ultra Clear
Чіткість, що заворожує.
Dolby Audio
Sound Surround
Auto Volume Control
Автоматичне балансування несподіваних перепадів гучності.
Dolby Audio Processing
Окрема технологія Dolby для оптимізації якості звуку.
Комфортний та безпечний перегляд
  • Low Blue Light
  • Adaptive Luma Control
Low BlueLight
Зменшує навантаження на очі.
PC mode
Адаптує зображення для роботи у режимі монітору.
Game mode
Мінімізує затримку для швидкої реакції.
Google TV
Google Cast
Google Assistant
Промовляйте свої команди і спостерігайте, як ваш телевізор перетворює кожен запит в дію.
Виробник Kivi
Підтримка Smart TV так
CPU Quad core
Bluetooth так
HDR з HDR
Органи управління Пульт RC45, Голосовий пошук, управління смартфоном
Також Smart TV
Тип телевізора з Wi-Fi, Smart TV, QLED - телевізор
Підтримувані формати VP9, AV1
Роздільна здатність екрану 1920 x 1080
DDR 1.5GB
Діагональ екрану 32"
Інтерфейси підключення CI, mini RCA, 2 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x USB, S/PDIF
Тип матриці QLED
Розміри без підставки 718 x 422 x 86 мм
Потужність динаміків 2 х 10 (20 Вт)
Flash Memory 8GB
Wi-Fi так
Система кольоровості (підтримувані стандарти) SECAM, PAL, NTSC
Колір чорний
Примітка Офіційно імпортований ТВ
Енергоспоживання 27 Вт
Розміри з підставкою 718 x 449 x 199 мм
Вага з підставкою 3.8 кг
Операційна система Google TV
Частота розгортки панелі 60 Гц
Час відгуку матриці 9.5mc
Тип підсвічування Direct LED
Тип тюнеру HbbTV, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
VESA VESA (200x200мм)