Смарт-годинник Huawei Watch Fit 3 Black (55020CEC)
4 999 грн.
Смарт-годинник Huawei Watch Fit 3 Black (55020CEC), Тип - унісекс, Форма годинника - квадратні, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисп
| Артикул | 55020CEC |
| Гарантия | 12 |
| Код | 798433 |
Описание
Смарт-годинник Huawei Watch Fit 3 Black (55020CEC), Тип - унісекс, Форма годинника - квадратні, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисп
Характеристики
| Виробник | Huawei |
| Тип | унісекс |
| Сенсорний екран | так |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Захист корпусу | від води |
| Форма годинника | квадратні |
| Ємність аккумулятора | 400 мАг |
| Діагональ дисплея | 1.82" |
| Роздільна здатність | 480 х 408 |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Сумісна ОС | Android, iOS |
| Ширина корпусу | 36.3 мм |
| Моніторинг | швидкість руху, кількість спалених калорій, підрахунок сходинок, фізичної активності, Оксиметр, відстеження сну, пройденої відстані |
| Тип матриці | AMOLED |
| Повідомлення | Події календаря, Виклики, Соціальні мережі, Електронна пошта, SMS, Втрата зв'язку з пристроєм, Низький заряд гаджета, нагадування |
| Рівень захисту | 5ATM |
| Час автономної роботи до | до 10 днів |
| Датчики | гіроскоп, крокомір, пульсометр, компас, акселерометр, SpO2 |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Датчик освітлення | є |
| Матеріал ремінця | фтореластомір, нейлон, шкіра |
| Висота корпусу | 43.2 мм |
| Товщина корпусу | 9.9 мм |
| Додаткові функції | вібрація, пошук годинника, погода, календар, будильник |
| Колір ремінця | чорний |
| Операційна система | пропріетарна |
| Колір корпусу | чорний |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
