Пилосос LG VC5506NHTB
3 899 грн.
Пилосос LG VC5506NHTB, сухе, контейнер, 650 Вт, подвійний мікрофільтр, пилозбірник - 1.1 л, шнур - 5 м, 80 дБ, 23,4 х 27 х 40 см, 4.1 кг, Колір - синій
| Артикул | VC5506NHTB |
| Гарантия | 12 |
| Код | 790933 |
Описание
Потужне всмоктування для різних приміщень
Контейнерний пилосос LG забезпечує потужне всмоктування та ефективне прибирання.
3 кроки фільтрації
3-ступеневий фільтр допомагає вловлювати дрібні частинки пилу, щоб повітря було чистішим.
Телескопічна труба
Телескопічна труба дозволяє користувачам регулювати довжину відповідно до бажаної висоти для комфортного використання.
Насадки та аксесуари
Ефективне збирання пилу та бруду за допомогою різних інструментів, які входять в комплектацію продукту.
Контейнерний пилосос LG забезпечує потужне всмоктування та ефективне прибирання.
3 кроки фільтрації
3-ступеневий фільтр допомагає вловлювати дрібні частинки пилу, щоб повітря було чистішим.
Телескопічна труба
Телескопічна труба дозволяє користувачам регулювати довжину відповідно до бажаної висоти для комфортного використання.
Насадки та аксесуари
Ефективне збирання пилу та бруду за допомогою різних інструментів, які входять в комплектацію продукту.
Характеристики
| Виробник | LG |
| Розмір | 23,4 х 27 х 40 см |
| Також шукають | для квартири, компактні, економні, для дому |
| Тип живлення | від мережі |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Колір | синій |
| Особливості | циклонічна система фільтрації пилу циклон |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Вага | 4.1 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
