Кулер до корпусу DARKFLASH INF8 WHITE BULK
179 грн.
Кулер до корпусу DARKFLASH INF8 WHITE BULK
| Артикул | INF8 WHITE BULK |
| Гарантия | 12 |
| Код | 886439 |
Описание
Infinity 8
Up to 20 different RGB lightings to provide dreamy colorful effects.
Up to 4 modern color choices, match the color of your case.
High-quality Rifle bearing serves up to 30,000 hours of usage.
Характеристики
| Виробник | DarkFlash |
| Розмір | 120 x 120 x 25 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Споживаний струм | 0.15 А |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 100000 г |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Колір | білий |
| Тиск | 0.85 мм H2O |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Додатково | антивібраційні кріплення, довговічний підшипник, компактний корпус, підтримка PWM |
| Повітряний потік | 62 CFM |
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Підсвітка | ARGB |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...