Кулер до корпусу Cooling Baby 12025BRL
148 грн.
Кулер до корпусу Cooling Baby 12025BRL, Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - 1 шарикопідшипник (1 підшипник кочення), максимальна швидкість обертання в
| Артикул | 12025BRL |
| Гарантия | 12 |
| Код | 617500 |
Описание
Кулер до корпусу Cooling Baby 12025BRL, Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - 1 шарикопідшипник (1 підшипник кочення), максимальна швидкість обертання в
Характеристики
| Виробник | Cooling |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Материал | пластик |
| Рівень шуму | 22 dB |
| Колір підсвічування | червоний |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип роз'єму підключення | Molex, 3pin |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1000RPM |
| Тип підшипника | 1 шарикопідшипник (1 підшипник кочення) |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Вага | 120 г |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...