Мікрохвильова піч Samsung MS23K3614AW/UA
| Артикул | MS23K3614AW/UA |
| Гарантия | 12 |
| Код | 726444 |
Описание
Подвійний перемикач
Керуйте приготуванням їжі швидше і простіше. Два поворотних перемикача дозволяють встановлювати час і вагу, або потужність. Ви можете готувати страви найбільш точно, а простий, елегантний дизайн надає мікрохвильовій печі чистий і стильний вигляд.
Система потрійного розподілу хвиль
Переконайтеся в тому, що всі страви готуються добре. Унікальна система потрійного розподілу мікрохвиль рівномірно прогріває робочу камеру, проникаючи у страву з усіх боків. Завдяки цьому страви готуються рівномірно.
Біокерамічні покриття - 10 років гарантії
Міцне біокерамічне покриття легко очищається і не дряпається. Його гладку поверхню можна очистити без використання жорстких засобів для чищення. Крім того покриття має антибактеріальні властивості, не втрачає колір після тривалої експлуатації, не схильне до корозії, не дряпається і служить довго.
Характеристики
| Виробник | Samsung |
| Тип | звичайна (соло) |
| Об'єм | 23 л |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Дисплей | дисплей |
| Тип гриля | відсутній |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Висота | 275 мм |
| Колір | білий, чорний |
| Ширина | 489 мм |
| Глибина | 374 мм |
| Додатково | таймер, підсвічування камери, піднос що обертається |
| Вага | 12 кг |
Отзывы
- Комментарии
