Мікрохвильова піч Gorenje MO20S4W
4 799 грн.
Мікрохвильова піч Gorenje MO20S4W, об'єм - 20 літрів, потужність НВЧ - 800 Вт, тип гриля - кварцовий, габарити - 25.7 x 451 x 343 мм, вага - 11.5 кг, Колір - білий
| Артикул | MO20S4W |
| Гарантия | 24 |
| Код | 365417 |
Описание
Мікрохвильова піч Gorenje MO20S4W, об'єм - 20 літрів, потужність НВЧ - 800 Вт, тип гриля - кварцовий, габарити - 25.7 x 451 x 343 мм, вага - 11.5 кг, Колір - білий
Характеристики
| Виробник | Gorenje |
| Тип | мікрохвилі, гриль |
| Габарити | 25.7 x 451 x 343 мм |
| Виконання | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Оснащення | решітка для гриля |
| Дисплей | дисплей |
| Тип гриля | кварцовий |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Колір | білий |
| Особливості | скляні дверцята, освітлення галогенне, захист від дітей |
| Вага | 11.5 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...