Холодильник Gorenje NRK6192AXL4
24 999 грн.
Холодильник Gorenje NRK6192AXL4, окремостоячий (соло), двокамерний, Загальний об'єм холодильника - 302 л, Система розморожування No Frost (Frost Free) - холодильне + морозильне відділ
| Артикул | NRK6192AXL4 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 727457 |
Описание
Одна з найкращих систем охолодження на ринку, встановлена в морозильній камері, запобігає накопиченню льоду та інею, що дозволяє знизити енергоспоживання. В результаті ємність сховища використовується оптимально, а розморожування та очищення внутрішньої частини більше не потрібні. Пакети або шматочки заморожених продуктів не прилипатимуть один до одного, завдяки чому продукти в морозильній камері залишаться чистими та акуратними. IonAir створює всередині приладу негативно заряджені іони, які завдяки системі MultiFlow 360 ° рівномірно розподіляються по всій холодильній камері. Збагачене цими аніонами повітря зберігає смак і усуває неприємні запахи.
Характеристики
| Виробник | Gorenje |
| Тип управління | електронне |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Річний витрата електроенергії | 240 кВт/рік |
| Корисний об'єм холодильної камери | 203 л |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 17 г |
| Також шукають | великі, вбудовані великі, з морозильною камерою, No Frost |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 12 кг |
| Корисний об'єм морозильної камери | 99 л |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Дисплей | так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Загальний об'єм холодильника | 302 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Висота | 185 см |
| Кліматичний клас | ST |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 60 см |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Глибина | 60 см |
| Тип компресора | поршневий |
| Особливості | швидке заморожування, зона свіжості |
| Дверні корзини | 2 шт. |
| Додатково | звуковий сигнал при відчинених дверцятах, лоток для яєць, 2 коліщатка, звуковий та світловий сигнал про перевищення темпе, звуковий і світловий сигнал про перевищення темпер, перенавішування дверей |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Додаткові функції | зона свіжості, прихований конденсатор, slot-in, ящик crispzone із функцією humiditycontrol, функція суперзаморожування, ecomode, convert freshzone, технологія ionair + система multiflow 360°c, AdaptTech: адаптивна технологія охолодження, xxl контейнер spacebox |
| Полиця для пляшок | 1 шт. |
| Вага | 59 кг |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...