Доставка

Доставка

Наша компанія здійснює безкоштовну доставку для будь-якої великої побутової або іншої великогабаритної техніки в межах міст, з наявними представництвами. Доставка здійснюється кур'єром по містах: Фастів, Біла Церква. У випадку знаходження замовника за межами вказаних міст та в прилеглих до них мікрорайонах — доставка може потребувати додаткового узгодження та оплати в розмірі, залежно від відстані замовника від міста.

У випадку здійснення безкоштовної доставки, наші співробітники оперативно доставлять замовлення за вказаною вами адресою і продемонструють цілісність, комплектність товару, а також оформлять всі необхідні документи. З міркувань безпеки, перевірка товару та товарно-грошовий обмін, проходить в автомобілі кур'єра.

Товари з розділу "Велика побутова техніка" безкоштовно доставляються до під'їзду або до дверей (приватний сектор). При потребі підйому техніки по сходах та її переміщенні безпосередньо в помешкання замовника — доставка може вимагати додаткової оплати в залежності від габаритів, ваги та складності робіт по переміщенню техніки, що доставляється.


УВАГА

Встановлення складної великогабаритної та побутової техніки, а також оформлення оригінального гарантійного талону здійснюється лише авторизованими представниками виробника. Адреса і контакти відповідних центрів вказана в оригінальному гарантійному талоні, що надається разом з передачею техніки.

Для дрібної техніки наша компанія пропонує самовивіз замовлення лише власними силами та засобами замовника. Самовивіз може бути здійснений з будь якого представництва або роздрібного магазину або пункту продажу в робочі дні (пн.—пт.) з 09:00 до 18:00, та у вихідні (сб.—нд.) з .) з 09:00 до 17:00.


По Україні:

Доставка товару в межах будь якого міста по Україні може бути здійснена за допомогою служби експрес доставки "Нова Пошта". В середньому доставка займає 1-3 дні, або в день відправки. Під час замовлення наші менеджери узгодять з вами дату доставки перед відправкою товару. Товар відправляється тільки після узгодження дати та часу відправки з менеджером компанії.

Доставка товару здійснюється за рахунок покупця включаючи страховку і зворотну доставку грошей. Розрахувати приблизну вартість доставки можна на сайті "Нова пошта". Замовлення може безкоштовно зберігається на складі "Нової пошти" у плині чотирьох днів, після чого відправляється назад. Вартість доставки великогабаритних товарів розраховується індивідуально.

Графік та час роботи відділів "Нова пошта" : Пн-Пт 09:00 — 19: 00, Сб 09:00—17: 00.

Прийом вантажу для відправки в той же день : Пн-Пт до 17:00, Сб 16:00.

Час прибуття відправлення : Пн-Пт-Сб 14:00.


УВАГА

Після відправки товару, на вказаний номер телефону замовника менеджером компанії буде відправлено СМС-повідомлення, що містить № декларації, отриманої від перевізника. Для отримання товару від перевізника обов'язково необхідно мати при собі паспорт або водійське посвідчення.