Принтер чеків X-PRINTER XP-Q838L USB, Ethernet, black (XP-Q838L)
2 767 грн.
Принтер чеків X-PRINTER XP-Q838L USB, Ethernet, black (XP-Q838L), Тип друку - термодрук, максимальна швидкість друку - 230 мм/с, ширина витратного матеріалу - 80 мм, інтерфейси - USB, Ethernet, автообрізка чека - пов
| Артикул | XP-Q838L |
| Гарантия | 12 |
| Код | 837847 |
Описание
Принтер чеків X-PRINTER XP-Q838L USB, Ethernet, black (XP-Q838L), Тип друку - термодрук, максимальна швидкість друку - 230 мм/с, ширина витратного матеріалу - 80 мм, інтерфейси - USB, Ethernet, автообрізка чека - пов
Характеристики
| Виробник | X-PRINTER |
| Тип | настільний |
| Розміри | 194 х 144 х 133 мм |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Температура зберігання | від -10 до +60 ° C |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Колір | чорний |
| Вага | 1 кг |
| Операційна система | Linux OS, JPOS, Android, Windows, Mac OS, OPOs |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...