Принтер чеків X-PRINTER XP-Q260H USB, RS232, Ethernet (XP-Q260H)
3 906 грн.
Принтер чеків X-PRINTER XP-Q260H USB, RS232, Ethernet (XP-Q260H)
| Артикул | XP-Q260H |
| Гарантия | 12 |
| Код | 760596 |
Описание
Принтер чеків X-PRINTER XP-Q260H USB, RS232, Ethernet (XP-Q260H)
Характеристики
| Виробник | X-PRINTER |
| Тип | настільний |
| Розміри | 180 х 139 х 131 мм |
| Інтерфейси | USB, Serial, Ethernet, RS-232 |
| Температура зберігання | від -10 до +60 ° C |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Колір | чорний |
| Вага | 1 кг |
| Операційна система | Windows, Linux OS |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...