Принтер чеків SPRT SP-POS890E USB, Ethernet, black (SP-POS890E BLACK)
4 035 грн.
Принтер чеків SPRT SP-POS890E USB, Ethernet, black (SP-POS890E BLACK)
| Артикул | SP-POS890E BLACK |
| Гарантия | 12 |
| Код | 561884 |
Описание
Принтер чеків SPRT SP-POS890E USB, Ethernet, black (SP-POS890E BLACK)
Характеристики
| Виробник | SPRT |
| Тип | настільний |
| Розміри | 185 х 150 х 123 мм |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Температура зберігання | від -20 до +60 ° C |
| Джерело живлення | 24 В |
| Колір | чорний |
| Вага | 1.3 кг |
| Операційна система | WinXP, OPOs, WinVista, Linux OS, Windows 10, Windows 8, Win7, Windows 8.1 |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...