Пристрій безперебійного живлення Eaton 5P G2 850VA RM 1U (5P850IRG2)
Подписаться
Пристрій безперебійного живлення Eaton 5P G2 850VA RM 1U (5P850IRG2)
| Артикул | 5P850IRG2 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 833543 |
Описание
Пристрій безперебійного живлення Eaton 5P G2 850VA RM 1U (5P850IRG2)
Характеристики
| Виробник | Eaton |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Вхідна напруга | 160-294 В |
| Призначення | для серверних стійок, для мережевого обладнання |
| Вага, кг | 14 кг |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Інтерфейс підключення | USB, RS-232 |
| Потужність, Вт | 680 Вт |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
