Жорсткий диск для ноутбука 2.5" 320GB Toshiba (MQ01ACF032)
1 501 грн.
Жорсткий диск для ноутбука 2.5" 320GB Toshiba (MQ01ACF032)
| Артикул | MQ01ACF032 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 892985 |
Описание
Жорсткий диск для ноутбука 2.5" 320GB Toshiba (MQ01ACF032)
Характеристики
| Виробник | TOSHIBA |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об’єм | 320 GB |
| Також шукають | швидкі |
| Середній час очікування | 12 мс |
| Інтерфейс | SATA III |
| Розмір буферу | 16 MB |
| Швидкість передачі даних | 6 Гбіт/сек |
| Споживча потужність | 9 Вт |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
