Акумулятор до ноутбука HP ENVY 15 Series (HSTNN-LB4N) 10.8V 5200mAh PowerPlant (NB00000269)
1 299 грн.
Акумулятор до ноутбука HP ENVY 15 Series (HSTNN-LB4N) 10.8V 5200mAh PowerPlant (NB00000269), Li-Ion, ліцензійний, HP, PowerPlant, 10.8V, 5200mAh, 6cells, Black
| Артикул | NB00000269 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 114503 |
Описание
Хочете, щоб ваша стабільність в роботі не опинилася під загрозою? Хочете замінити стару і зношену АКБ для улюбленого ноутбука на новеньку і більш продуктивну? Без проблем, Ви на правильному шляху.
Аккумулятор для ноутбука HP ENVY 15 Series (HSTNN-LB4N) 10.8V 5200mAh PowerPlant (NB00000269) - це новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють АКБ PowerPlant стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Аккумулятор для ноутбука HP ENVY 15 Series (HSTNN-LB4N) 10.8V 5200mAh PowerPlant (NB00000269) - це новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють АКБ PowerPlant стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Характеристики
| Виробник | PowerPlant |
| Тип | Li-Ion |
| Розміри | 205.88 x 53 x 20.06 мм |
| Потужність | 56 Wh |
| Вид | ліцензійний |
| Ємність | 5200mAh |
| Напруга | 10.8V |
| Колір | чорний |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...